USA MEDICAL ULTRA Joint Flex kapsule 60ks

 

14,00

Doplnok stravy pre podporu kostí a kĺbov.

Ultra Joint Flex je prípravok prémiovej kvality pre Váš pohybový aparát. Extrakt z kadidlovníku podporuje normálny stav kĺbov a kostí. Naviac sa pýši obsahom glukosaminu sulfátu z morských mušlí a chondroitin sulfátu- to všetko v prvotriednej čistote a kvalite!

Doplnok stravy balenie po 60 ks v uzavretých kapsuliach.

Dávkovanie: pre dosiahnutie najlepších výsledkov užívajte 3 × 1 tobolky denne pred jedlom. Pre rýchlejšie úľavu sa odporúča počiatočná dávka 3 x 2 kapsuly denne na začiatku prvých 2 týždňov užívania.

Popis

Balenie: 60 ks kapsulí

Účinná zložka: Glukosamin, chondroitin a kurkuma

Popis

USA MEDICAL ULTRA Joint Flex kapsule sú Vysoko čisté tobolky GLUCOSAMINE a CHONDROITINE SULPHATE s kurkumovým extraktom.

Prirodzene podporuje pohyblivosť kĺbov. Ultra Joint Flex sa používa k zníženiu nepríjemných príznakov spôsobených športom alebo problémy s kĺbmi spojenými s vekom a napätými, poškodenými kĺby. Jeho hlavné ingrediencie sú samé o sebe vynikajúce, ale spoločne podporujú zdravé fungovanie kĺbov z niekoľkých strán.

Glukosamin: Podporuje regeneráciu vyčerpanej, poškodenej chrupavky.

Chondroitin: poskytuje priaznivú podporu regenerácii, opotrebovanej poškodenej chrupavky, pomáhá chrupavke správne sa pohybovať a znovu získať jej pružnosť.

Boswellia: ktorá má rolu znižovať zápalové procesy.

Kurkuma: pomáhá udržovať pružnosť kĺbovej chrupavky so svojimi živinami.

K čomu je to dobré?
• zníženie kĺbových problémov súvisiacich s vekom
• protizápalové
• podporuje spoločnú mobilitu
• pomáha regenerovať poškodenú chrupavku
• prispieva k zdravej funkcii kĺbov
• poskytuje podporu pri udržiavaní flexibility kĺbov
prísady

Dávkovanie: pre dosiahnutie najlepších výsledkov užívajte 3 × 1 tobolky denne pred jedlom. Pre rýchlejšie úľavu sa odporúča počiatočná dávka 3 x 2 kapsuly denne na začiatku prvých 2 týždňov užívania.

Zloženie: glukosamín sulfát (z morskej mušle), extrakt z indického kadidla (boswelia serrata), chondroitín sulfát, kurkuma, kvercetín, metionín, methylsulfonylmethan MSM), bromelain, obal kapsule: celulóza, škrob (plnidlo)

Upozornenie: neprekračujte odporúčané dávkovanie !!!! Ak užívate lieky, konzultujte užívanie tohto lieku s lekárom či lekárnikom kvôli nebezpečenstvu vzájomných interakcií! Nie je vhodné pre tehotné, dojčiace. Prípravok nie je určený pre deti do 6 rokov.

Další informace

CONTENT

142 g

PROTEIN content

60% / bottle

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.