ALLKANA DEZINFEKCIA MULTI CLEANER 2,5 l bag in box

 
 

20,40

ALLKANA DEZINFEKCIA
MULTI CLEANER
BEZ ALKOHOLU, BEZ CHLÓRU, BEZ PEROXIDU
BEZ PRIDANÝCH CHEMICKÝCH LÁTOK

100% PRÍRODNÁ

Anti-virotická a anti-bakteriálna

Mimoriadne účinný čistiaci a odmasťovací prostriedok, určený na čistenie všetkých druhov povrchov. Prípravok pôsobí na očistenej ploche ako antibakteriálny viac než 7 dní !

Technické údaje

Zloženie:  zmes esenciálnych olejov a vzácnych prírodných výťažkov, destilovaná voda, bez alkoholu,
bez peroxidu, bez chlóru, 100 % prírodná

Konzistencia: slabo zafarbený roztok

Špecifická hmotnosť: 0,1 – 0,11 g/cm3

Spotreba: Riedenie: 100-120 ml/m2 v závislosti od nasiakavosti podkladu

Balenie: prípravok nie je vhodný na riedenie alebo miešanie s inými prípravkami a je dodávaný na priame použitie

Skladovanie: Skladovať len v obaloch z LDPE, HDPE. Teplota skladovania: skladovať pri teplotách 5 – 35°C, nevystavovať priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Doba skladovania: 24 mesiacov od dátumu výroby.

Skladem

Popis

ALLKANA DEZINFEKCIA
MULTI CLEANER
BEZ ALKOHOLU, BEZ CHLÓRU, BEZ PEROXIDU
BEZ PRIDANÝCH CHEMICKÝCH LÁTOK

100% PRÍRODNÁ

Mimoriadne účinný čistiaci a odmasťovací prostriedok, určený na čistenie všetkých druhov povrchov. Prípravok pôsobí na očistenej ploche ako antibakteriálny viac než 7 dní !

Zloženie:
Vyrobené výhradne z prírodných surovín, ako sú jedlé panenské za studena lisované oleje, ovocné šťavy a kyseliny, výťažky z orechov, bodliakov, cesnaku, morských solí, citrónová tráva. Obsahuje vzácne prírodné výťažky so 100% účinnosťou zabránenia schopnosti rozmnožovania mikroorganizmov.

Slovenský výrobok, certifikovaný: LABORATOŘ PRO TESTOVÁNÍ VIRUCIDNÍHO ÚČINKU, OSTRAVA – ČR

Allkana Dezinfekcia Multi Cleaner nie je škodlivá pre človeka, ale ani pre domáce zvieratá. Pri práci s ňou priaznivo pôsobí na pokožku a má celkovo blahodárny vplyv na organizmus.

V prírode je 100% biodegradovateľná.

Použitie:
Allkana Dezinfekcia Multi Cleaner nie je agresívna a ani dráždivá, nepoškodzuje pokožku a ani čistené povrchy, vrátane kože. Používa sa na čistenie a dezinfekciu v domácnosti, na rôzne druhy povrchov ( plast, drevo, kov, kameň, porcelán, sklo, koža … ), na športové náradie a pomôcky, na dezinfekciu rúk, na čistenie búd, pelechov a kotercov. Jej antibakteriálne účinky výrazne znižujú zápach vznikajúci množením baktérií.

Aplikácia:
Allkana Dezinfekciu Multi Cleaner pred použitím pretrepte cca 5 sek. Hrubé nečistoty najskôr spláchnite vodou, príp. odstráňte mechanicky. Prípravok nastriekajte na čistený povrch a rozotrite po celej ploche. Nechajte ho pôsobiť 1-3 minúty. Na čistenom povrchu je možné Allkana Dezinfekciu Multi Cleaner ponechať až do zaschnutia. V prípade umývania podlahy je potrebné Allkana Dezinfekciu Multi Cleaner stiahnuť čistou vodou.
Pri rozprášení likviduje aj prípadné vírusy obsiahnuté v kvapkách vo vzduchu.

Podmienky skladovania:
Skladovať pri teplotách 5 – 35 ° C, nevystavovať priamemu slnečnému žiareniu, skladovať v riadne uzatvorenej nádobe. Chrániť pred mrazom! Pri zakalení umiestnite nádobu s prípravkom do tepla a postupne sa vyčíri.

Doba skladovania:
24 mesiacov od dátumu výroby v pôvodných obaloch.

Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci:
Pri práci s prípravkom sa vyhnite kontaktu s očami. V prípade zasiahnutia očí môže dôjsť k slabému podráždeniu (ako po zasiahnutí mydlom) – v takom prípade otvorené oči vymyývajte čistou vodou cca 3-5 minút. Prípravok je určený na priame použitie. Miešanie s inými látkami alebo aj riedenie s vodou je zakázané. Pri práci používajte bežné ochranné pomôcky.

Umývanie dezinfekcia rúk
Pri dezinfekcií rúk môžete použiť akékoľvek dávkovacie zariadenie vrátane speňovacích dávkovačov. Prípravok pri umývaní je vhodné opláchnuť aj s uvoľnenými nečistotami. Pri preventívnej dezinfekcií nie je potrebné ruky opláchnuť vodou a je možné ho nechať uschnúť na pokožke.

Čistenie a dezinfekcia podlahy
Prácu začnite nastriekaním prípravku z dodaného 2,5 l bag in boxu vhodným rozprašovačom. Po nastriekaní je potrebné prípravok rozotrieť po zemi vhodným mopom alebo handrou. Následne umytú plochu stiahneme čistou vodou. Dôležité je, aby prípravok pred umytím vodou nepreschol. Po aplikácií prípravku vždy povrch umyte vodou, povrch s prípravkom je veľmi šmykľavý.

Umývanie a dezinfekcia dotykových plôch
Nastriekajte prípravok z dodaného 2,5 l bag in boxu vhodnou fľašou s rozprašovačom alebo výrobníkom pary (vaporizér). Na odstránenie vírusov na ošetrovaných miestach postačuje dôsledné nastriekanie prípravku alebo použitie vaporizéra. V prípade potreby zníženia počtu baktérií je dôležité po nastriekaní prípravku utrieť ošetrovanú plochu vhodnou utierkou. Následné umytie vodou nie je potrebné.

Agresivita prípravku
Prípravok nie je agresívny a nepoškodzuje výrobky z plastu, kovu, kože a pod. Nenarúša a ani nemení ich farbu. Zložky v prípravku nespôsobujú negatívnu reakciu na pokožke a samotné zloženie prípravku je šetrné k pokožke rúk a tela.

Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci

  1. Prípravok ALLKANA DEZINFEKCIA MULTI CLEANER môže byť spláchnutý do kanalizácie a spracovaný čističkou odpadových vôd. Pri čistení s prípravkom používajte bežné OPP. OPP je potrebné upraviť (doplniť) podľa uvoľnených látok z čisteného povrchu. Priemyselné látky odstránené z čisteného povrchu pomocou ALLKANA DEZINFEKCIA MULTI CLEANER musí definovať správca alebo majiteľ čisteného povrchu a musí určiť spôsob nakladania s týmto odpadom. Bez tohto kroku nie je možné čistenie previesť alebo objednávateľ prác preberá plnú zodpovednosť za tento odpad.
  2. V prípade kontaktu prípravku s očami môže prísť k miernemu podráždeniu, podobne ako s mydlom. Vyplachujte oči prúdom vody 5 min prípadne do odoznenia podráždenia. V prípade kontaktu s pokožkou môžete opláchnuť vodou. V prípade vdýchnutia pár z vaporizéra, tieto nie sú nebezpečné a postačuje premiestniť sa na čistý vzduch. V prípade požitia nie je potrebné vyvolať zvracanie a ani vyhľadať lekársku pomoc. Horeuvedené je detailne popísané v KBU.

 

Další informace

Hmotnost 2700 g
Rozměry 33 × 22 × 10 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Katalogové číslo: 9003 Kategorie: